Brighton - Everton, wynik meczu: 0-2

Brighton - Everton, wynik 0-2. W dniu 2021-08-28 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3. Zmierzyły się Brighton i Everton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brighton a Everton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: D. Gray 41' 0-1 Allan D. Calvert-Lewin 58' 0-2

Żółte kartki Brighton: Y. Bissouma 61'

Żółte kartki Everton: Richarlison 62' J. Pickford 83'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Moss. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Brighton stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Swansea i Crystal Palace. Kolejno natomiast Everton z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Norwich.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Y. Bissouma Richarlison nader często zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nie są interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Brighton i Everton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The American Express Community Stadium.