Spotkanie pomiędzy Leicester oraz Brighton dnia 2022-01-23 14:00: wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leicester oraz Brighton wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-01-23 14:00 na stadionie King Power Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Leicester oraz Brighton.

Gole strzelali: P. Daka 46' 1-0 D. Welbeck 82' 1-1 N. Maupay

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Brighton: Dan Burn 67'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Leicester stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz West Ham. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Burnley.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Dan Burn wielokrotnie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania statyczne. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Leicester oraz Brighton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak King Power Stadium.