Na stadionie Anfield dnia 2022-10-01 14:00 odbył się mecz pomiędzy Liverpool i Brighton zakończony wynikiem 3-3

W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Anfield odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Liverpool a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Liverpool a Brighton wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

 

Gole strzelali: L. Trossard 4' 0-1 D. Welbeck L. Trossard 17' 0-2 S. March Roberto Firmino 33' 1-2 Mohamed Salah Roberto Firmino 54' 2-2 L. Díaz A. Webster 63' 3-2 L. Trossard 83' 3-3

Żółte kartki Liverpool: Trent Alexander-Arnold 86'

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 29'

Czerwone kartki Liverpool:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Liverpool zmierzy się już z Rangers, następne spotkania z drużynami Arsenal i Rangers. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Nottingham Forest.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Trent Alexander-Arnold Pervis Estupiñán nieraz zaserwowały kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, ostre faule zakończone żółtą kartką dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki nie są warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Liverpool i Brighton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Anfield.