Spotkanie Manchester City - Brighton zakończone wynikiem 3-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Manchester City a Brighton wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-10-22 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Brighton.

Gole strzelali: E. Haaland 22' 1-0 Ederson E. Haaland 43' 2-0 L. Trossard 53' 2-1 S. March K. De Bruyne 75' 3-1 Bernardo Silva

Żółte kartki Manchester City: Riyad Mahrez 54'

Żółte kartki Brighton: Moisés Caicedo 26' Pascal Groß 61' Pervis Estupiñán 74'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester City zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami Leicester i Sevilla. Kolejno natomiast Brighton z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Arsenal.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Riyad Mahrez Moisés Caicedo nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Trafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze męczą. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Manchester City oraz Brighton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Etihad Stadium.