Spotkanie pomiędzy Leicester i Brighton zakończone wynikiem 2-2 dnia 2023-01-21 15:00 na stadionie King Power Stadium

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leicester a Brighton zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-01-21 15:00 na stadionie King Power Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Zmierzyły się Leicester i Brighton.

Gole strzelali: K. Mitoma 27' 0-1 P. Estupiñán M. Albrighton 38' 1-1 H. Barnes 63' 2-1 E. Ferguson 88' 2-2 P. Estupiñán

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Brighton: Alexis Mac Allister 90'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Leicester zmierzy się już z Walsall, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Tottenham. Kolejno natomiast Brighton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Crystal Palace.

Bardzo często liczni fani śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Alexis Mac Allister nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele emocji. Stale zdarzają się idealne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż widowiska nudzą kibica. Warto więc oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Leicester oraz Brighton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak King Power Stadium.