Na stadionie Elland Road dnia 2023-03-11 15:00 odbył się mecz Leeds vs Brighton: wynik końcowy 2-2

W dniu 2023-03-11 15:00 na stadionie Elland Road odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Leeds a Brighton.

Pierwsza część spotkania między Leeds oraz Brighton zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: A. Mac Allister 33' 0-1 K. Mitoma P. Bamford 40' 1-1 J. Harrison J. Harrison 61' 1-2 J. Harrison 78' 2-2 W. Gnonto

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 90'

Żółte kartki Brighton: Moisés Caicedo 83'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Arsenal i Nottingham Forest natomiast Brighton z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Grimsby.

Coraz częściej fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Junior Firpo Moisés Caicedo często serwują wspaniałym kibicom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi okazują się zażarte, rzadko bywa, że są to mecze nudne. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, oglądać spotkania sportowe ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich legendarnych zespołów jak Leeds oraz Brighton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Elland Road.