Mecz między Chelsea oraz Brighton zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stamford Bridge dnia 2023-04-15 14:00

Chelsea kontra Brighton, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea a Brighton zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-04-15 14:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Chelsea oraz Brighton.

Gole strzelali: C. Gallagher 13' 1-0 M. Mudryk D. Welbeck 42' 1-1 P. Groß J. Enciso 69' 1-2 S. March

Żółte kartki Chelsea: Conor Gallagher 45' Trevoh Chalobah 51'

Żółte kartki Brighton: Joël Veltman 4' Robert Sánchez 77'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Brentford natomiast Brighton z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Nottingham Forest.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Conor Gallagher Joël Veltman częstokroć zagwarantowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Walki między zawodnikami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Trafiamy na książkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Chelsea i Brighton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stamford Bridge.