Back to Top

Strona fanów klubu Brighton & Hove Albion

Aktualności Brighton & Hove Albion FC - strona kibiców

Brighton - Nottingham Forest, wynik końcowy 1-0

Mecz pomiędzy Brighton i Nottingham Forest zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie American Express Stadium dnia 2024-03-10 14:00

Wczorajsze starcie pomiędzy drużynami Brighton i Nottingham Forest w ramach 28. kolejki Premier League było pełne emocji i zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Mecz rozegrany w American Express Stadium zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść zespołu Brighton. Bramkę decydującą o losach spotkania zdobył zespół gospodarzy jeszcze przed przerwą, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Fulham vs Brighton, wynik końcowy 3-0

Spotkanie Fulham - Brighton na stadionie Craven Cottage: 3-0

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Fulham a Brighton, który odbył się w Craven Cottage, drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zdobywając zwycięstwo 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść Fulham, które kontrolowało przebieg spotkania od pierwszego gwizdka sędziego. Oto krótka relacja z tego starcia, które miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00.

Brighton vs Everton 1-1

Spotkanie Brighton - Everton, wynik 1-1

W ostatnim starciu 26. kolejki Premier League drużyny Brighton i Everton podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku zakończonym remisem 1-1. Mecz rozegrany został dwa dni temu, tj. 24 lutego o godzinie 15:00 na American Express Stadium. Pomimo bramki na wagę remisu, żadna z ekip nie zdołała przełamać impasu w pierwszej połowie, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu podczas drugiej połowy.

Mecz Sheffield Utd - Brighton, wynik 0-5

Mecz między Sheffield Utd oraz Brighton dnia 2024-02-18 14:00 na stadionie Bramall Lane: wynik 0-5

Wczorajszy mecz pomiędzy Sheffield Utd i Brighton okazał się być jednostronnym widowiskiem, z zespołem gości dominującym przez większość spotkania. Bramall Lane był areną starcia, które zakończyło się pewnym zwycięstwem Brightona 5-0. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę gości 2-0, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra. Seria trafień Brightona zaskoczyła fanów gospodarzy, którzy muszą teraz podjąć wyzwanie reakcji po takim wyniku.

Tottenham kontra Brighton, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Tottenham - Brighton zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-02-10 15:00

W meczu 24. kolejki Premier League, który odbył się 2 dni temu na Tottenham Hotspur Stadium, drużyna Tottenham pokonała zespołu Brighton 2-1. Pomimo prowadzenia rywali po pierwszej połowie, gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i wywalczyć cenne trzy punkty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zmaganiach obu ekip na boisku.

Mecz Brighton vs Crystal Palace 4-1

Brighton vs Crystal Palace, wynik spotkania 4-1

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Brighton pokonała Crystal Palace zdecydowanie 4-1 na swoim terenie, American Express Community's Stadium. Mecz odbył się pięć dni temu, 3 lutego o godzinie 15:00, a gospodarze prowadzili 3-0 na przerwę.

Luton kontra Brighton, wynik 4-0

Mecz pomiędzy Luton i Brighton dnia 2024-01-30 19:45: wynik końcowy 4-0

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Luton imponująco pokonała rywali z Brighton, zdobywając aż 4 bramki. Spotkanie odbyło się na boisku Kenilworth Road, a gospodarze prowadzili już 3-0 na przerwę. Mecz rozegrano 30 stycznia o godzinie 19:45, a wynik ten został opublikowany 8 lutego, co oznacza, że odbył się on dokładnie 9 dni temu.

Brighton - Wolves, wynik 0-0

Mecz Brighton kontra Wolves, wynik końcowy 0-0

Mecz pomiędzy drużynami Brighton i Wolves zakończył się remisem 0-0 w ramach 21. kolejki Premier League. Spotkanie odbyło się na American Express Stadium o godzinie 19:45, dnia 22 stycznia 2024 roku.