Mecz Fulham - Brighton zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Fulham i Brighton zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-30 18:30 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Fulham a Brighton.

Gole strzelali: A. Mitrović 48' 1-0 N. Kebano L. Dunk 55' 2-0 A. Mac Allister 60' 2-1

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 68' Harrison Reed 83'

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 55'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Fulham stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Newcastle. Kolejno natomiast Brighton podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Liverpool.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Antonee Robinson Pervis Estupiñán stale zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na nieczyste faule, książkowe asysty i bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki męczą kibica. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League. Fulham i Brighton oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Craven Cottage.