Spotkanie pomiędzy Brighton i Luton dnia 2023-08-12 14:00 - końcowy wynik 4-1

Brighton - Luton wynik 4-1. W dniu 2023-08-12 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Brighton a Luton.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Brighton i Luton zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: S. March 36' 1-0 K. Mitoma João Pedro 71' 2-0 C. Morris 81' 2-1 S. Adingra 85' 3-1 E. Ferguson 90' 4-1 P. Estupiñán

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 7' Kaoru Mitoma 43'

Żółte kartki Luton: Mads Juel Andersen 51' Issa Kaboré 59'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter spotkania to David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brighton zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami West Ham i Newcastle natomiast Luton z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Gillingham.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki ligi Premier League. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły i piłkarze jak Pervis Estupiñán Mads Juel Andersen niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zdarzają się spektakularne asysty oraz bramki, ostre faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League. Brighton i Luton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, The American Express Community Stadium.