Na stadionie Old Trafford dnia 2023-09-16 14:00 miał miejsce mecz między Manchester United i Brighton zakończony wynikiem 1-3

W dniu 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Manchester United a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu między Manchester United a Brighton wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: D. Welbeck 20' 0-1 S. Adingra P. Groß 53' 0-2 T. Lamptey João Pedro 71' 0-3 T. Lamptey H. Mejbri 73' 1-3 Lisandro Martínez

Żółte kartki Manchester United: Bruno Fernandes 45' Hannibal Mejbri 90'

Żółte kartki Brighton: Tariq Lamptey 4' Jan Paul van Hecke 24'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester United zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Burnley i Crystal Palace natomiast Brighton z AEK Athens FC. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Chelsea.

Oddani kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Bruno Fernandes Tariq Lamptey wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty i bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często bywa, że widowiska nudzą fana. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Manchester United oraz Brighton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Old Trafford.