Mecz pomiędzy Luton i Brighton dnia 2024-01-30 19:45: wynik końcowy 4-0

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Luton imponująco pokonała rywali z Brighton, zdobywając aż 4 bramki. Spotkanie odbyło się na boisku Kenilworth Road, a gospodarze prowadzili już 3-0 na przerwę. Mecz rozegrano 30 stycznia o godzinie 19:45, a wynik ten został opublikowany 8 lutego, co oznacza, że odbył się on dokładnie 9 dni temu.

Mecz pomiędzy drużynami: Luton (Gospodarz) przeciwko Brighton (Goście)

Sędzia Główny: Robert Jones, Anglia

Jednego wieczoru na Kenilworth Road było widać wielkie emocje i futbolowe widowisko, gdy Luton podejmowało drużynę Brighton. Spotkanie to zakończyło się triumfem gospodarzy z imponującym wynikiem 4-0. W pierwszej połowie piłkarze Luton zaprezentowali się z fenomenalnej strony, zdobywając aż trzy bramki.

Po zaledwie jednej minucie gry, E. Adebayo wysłał piłkę do siatki, zdobywając pierwszego gola dla Luton. Chwilę później, w 3 minucie, C. Ogbene dołożył jeszcze jedną bramkę po asyście A. Sambi Lokongi. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice Luton hucznie celebrujący kolejne trafienia swojej drużyny. Kolejne emocje nadeszły tuż przed przerwą, gdy E. Adebayo zdobył swojego drugiego gola w 42 minucie, zasługując na owacje na całym stadionie.

Po przerwie, Luton nie zwalniał tempa. W 56 minucie E. Adebayo kompletnie rozstrzygnął losy meczu, trafiając po raz trzeci i ustalając wynik na 4-0.

Na boisku nie obyło się bez kartek, a żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn. Albert Sambi Lokonga oraz Jordan Clark otrzymali kartki po stronie gospodarzy, natomiast Igor Júlio oraz Carlos Baleba z Brighton również zostali ukarani.

Warto również wspomnieć o nadchodzących meczach dla obu drużyn. Dla Luton to starcia z Sheffield Utd, Manchester United oraz Liverpoolem, natomiast dla Brighton czekają potyczki z Tottenhamem, Sheffield Utd oraz Evertonem.